Eerste oefenwedstrijden FC Eindhoven bekend
FC Eindhoven start op 22 juni met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft de eerste oefenwedstrijden aangekondigd, waaronder een duel tegen NAC op 8 juli in Sint Willebrord.
De voorbereiding van FC Eindhoven begint op 22 juni met een eerste training in het Jan Louwers Stadion. Daarna volgen meerdere oefenwedstrijden, waarvan het programma deels al bekend is. De komende weken wordt het schema verder aangevuld.
De eerste oefenwedstrijd is op vrijdag 30 juni tegen vv UNA, eveneens in het Jan Louwers Stadion. Op dinsdag 4 juli speelt FC Eindhoven uit tegen De Treffers op Sportpark Zuid in Groesbeek. Het duel begint om twaalf uur 's middags.
Match tegen NAC
Op zaterdag 8 juli treedt FC Eindhoven aan tegen NAC Breda. Deze wedstrijd wordt gespeeld op Sportpark De Gagelrijzen in Sint Willebrord en begint om zeven uur 's avonds. Het belooft een interessante ontmoeting te worden tussen de Brabantse clubs.
Informatie over het bezoeken van deze wedstrijden wordt later bekendgemaakt. Fans kunnen zich alvast voorbereiden op een spannende start van het seizoen.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer