Ontdek

Afval in Vught wordt eerder opgehaald vanwege hitte

25 mei om 23:42 • Aangepast 26 mei om 13:33

In Vught wordt dinsdag 26 mei het afval eerder opgehaald vanwege de hitte. De Afvalstoffendienst heeft het hitteprotocol ingesteld, waardoor inzamelaars een half uur eerder starten. Woensdag geldt weer het normale schema.

Gevonden voor jou

Door het warme weer is het hitteprotocol van de Afvalstoffendienst in Vught van kracht. Dit betekent dat op dinsdag 26 mei de afvalinzameling een half uur eerder begint dan normaal. Zo hoopt de dienst de werkzaamheden op het heetste moment van de dag te vermijden.

Het aangepaste schema geldt alleen voor dinsdag. Op woensdag 27 mei wordt de reguliere dienstverlening weer hervat. Bewoners van Vught wordt geadviseerd om hun containers op tijd aan de straat te zetten, zodat ze niet worden overgeslagen.

Het hitteprotocol is een maatregel die wordt ingezet bij extreme temperaturen. Het doel is om de gezondheid van de medewerkers van de afvalinzameling te beschermen tijdens hun werk in de buitenlucht.

De gemeente Vught benadrukt het belang van de aangepaste ophaaltijden en vraagt inwoners rekening te houden met de vroege start van de inzamelingen. Zo kan het afval efficiënt en zonder vertraging worden opgehaald.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.