NAC G-Talenten spelen slotronde Bijzondere Eredivisie
De NAC G-Talenten sluiten zondag het seizoen af in het Rat Verlegh Stadion in Breda. Ze nemen het op tegen de G-teams van FC Groningen, VVV-Venlo en AZ.
Na eerdere speelrondes in onder meer Zwolle en Alkmaar, is Breda dit weekend het decor voor de slotronde van de Bijzondere Eredivisie. Bij deze competitie draait het om plezier, passie en samen genieten van voetbal. De spelers zetten zich iedere wedstrijd volledig in en hopen op veel publiek.
De wedstrijden beginnen zondag om half twaalf. Elk team speelt drie rondes van dertig minuten. De dag eindigt rond half twee met een penaltyserie waarin spelers hun schottechniek kunnen laten zien.
Gratis toegang
Het publiek is van harte welkom om de NAC G-Talenten aan te moedigen. De toegang is gratis en de Hoofdtribune van het stadion is open. Fans kunnen via ingang 7 naar binnen.
Het evenement biedt een mooie kans om de talenten van NAC en andere clubs in actie te zien. Het Rat Verlegh Stadion wordt zondag omgetoverd tot een plek waar de liefde voor voetbal centraal staat.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer