Ontdek

Duurzaamheidsplein Oss past openingstijden aan door hitte

27 mei om 18:31 • Aangepast 28 mei om 08:15

Het Duurzaamheidsplein in Oss sluit vrijdag eerder door de voorspelde hitte. Bezoekers kunnen van half acht tot half één ’s middags hun afval brengen.

Gevonden voor jou

Vanwege de hoge temperaturen op vrijdag 29 mei past het Duurzaamheidsplein in Oss zijn openingstijden aan. Het terrein aan de Maaskade 28 is die dag alleen in de ochtend toegankelijk, van 07:30 tot 12:30 uur.

De maatregel is genomen vanwege de veiligheid van medewerkers. Het plein, dat grotendeels uit asfalt bestaat, wordt bij warm weer één van de heetste plekken in Oss. Door eerder te sluiten, hoeven werknemers niet in de heetste uren aan de slag.

Extra heet door asfalt
De afgelopen dagen was het al warm, maar vrijdag wordt nog hogere temperaturen verwacht. Het asfalt op het Duurzaamheidsplein versterkt de hitte, waardoor het er extra onaangenaam kan zijn. De aangepaste openingstijden helpen om gezondheidsrisico’s te vermijden.

Bezoekers wordt gevraagd hun afval zo vroeg mogelijk te brengen. Zo wordt voorkomen dat medewerkers in de middaguren bij extreme hitte moeten werken.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.