Ontdek

Grote Gestelse Vlooienmarkt: spullen krijgen tweede leven

1 juni om 18:57 • Aangepast 2 juni om 09:33

In Sint-Michielsgestel vindt op zondag 14 juni de Grote Gestelse Vlooienmarkt plaats. Bij De Meander aan het Meanderplein kunnen bezoekers tussen tien uur ’s ochtends en vier uur ’s middags spullen kopen en verkopen. De markt draagt bij aan afvalvermindering en is onderdeel van de Week Zonder Afval.

Gevonden voor jou

De Grote Gestelse Vlooienmarkt is een initiatief dat perfect aansluit bij de Week Zonder Afval, die van 1 tot en met 7 juni in Nederland wordt gehouden. Tijdens deze week worden mensen gestimuleerd om bewuster om te gaan met afval door te hergebruiken, repareren en ruilen. De vlooienmarkt in Sint-Michielsgestel geeft veel spullen een tweede leven en laat zien hoe hergebruik kan bijdragen aan een duurzamere samenleving.

De markt vindt plaats bij De Meander, een centrale locatie aan het Meanderplein. Tussen tien uur ’s ochtends en vier uur ’s middags is iedereen welkom om te komen snuffelen tussen de tweedehands spullen. Zowel kopers als verkopers dragen bij aan het verminderen van afval en maken daarmee een verschil voor het milieu en vaak ook hun eigen portemonnee.

Gezellige dag voor jong en oud
De organisatie benadrukt dat de Grote Gestelse Vlooienmarkt een gezellige dag is voor jong en oud. Bezoekers kunnen niet alleen duurzame keuzes maken door spullen een tweede leven te geven, maar ook genieten van de sfeer en samenzijn op het Meanderplein.

De markt in Sint-Michielsgestel is een mooi voorbeeld van hoe lokale initiatieven bijdragen aan het landelijke thema van de Week Zonder Afval. Door bewust om te gaan met spullen en afval te beperken, worden zowel het milieu als de gemeenschap geholpen.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.