Ulvenhout in het teken van kunst
Komend weekend staat Ulvenhout in het teken van de 13e editie van de Kunstroute ‘Ulvenhout uit de Kunst’. Lokale kunst is op 6 en 7 juni te bewonderen in verschillende tuinen en een overzichtstentoonstelling.
De Kunstroute ‘Ulvenhout uit de Kunst’ biedt bezoekers de kans om kunstwerken van lokale kunstenaars te bekijken op unieke locaties. Naast de tuinen is er ook een overzichtstentoonstelling in de Pekhoeve, waar één kunstwerk per deelnemer wordt geëxposeerd. Zo kunnen bezoekers hun eigen route samenstellen en bepalen welke adressen ze willen bezoeken.
Dit jaar is er een digitale routekaart geïntroduceerd, waarmee deelnemers online beter vindbaar zijn. De QR-code van deze kaart staat op de posters van het evenement. Dit maakt het voor bezoekers gemakkelijker om hun route te plannen.
Creatieve middag voor kinderen
Op zaterdag 6 juni organiseren De Plus, Pranzo en Zou Bisou een creatieve middag speciaal voor kinderen. Op het oude schoolplein van de voormalige Mariaschool kunnen kinderen deelnemen aan teken- en schilderactiviteiten. Ouders kunnen toekijken terwijl hun kinderen zich uitleven. Voor drinken en iets lekkers wordt gezorgd.
Voor wie alvast een kijkje wil nemen, stellen de deelnemende kunstenaars zich voor op de website van het evenement. Daar laten ze ook een selectie van hun werk zien. Ulvenhout kijkt uit naar een inspirerend kunstweekend.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer