Ontdek

Werkzaamheden elektriciteitsnet Dijkstraten en Heivelden in Best

10 juni om 08:47 • Aangepast 10 juni om 10:37

In Dijkstraten en Heivelden in Best worden het elektriciteitsnet verstevigd. In juni start aannemer Hanab met voorbereidende werkzaamheden.

Gevonden voor jou

Om de elektriciteitsvoorziening in Dijkstraten en Heivelden stabiel te houden, worden het netwerk en de infrastructuur aangepast. Enexis en aannemer Hanab plaatsen nieuwe elektriciteitsstations en leggen extra kabels. De werkzaamheden starten in het derde en vierde kwartaal van 2026. De gemeente werkt nauw samen met beide partijen.

Als voorbereiding graaft Hanab op 55 locaties in Dijkstraten proefsleuven. Dit gebeurt van 17 juni tot en met 24 juni. De proefsleuven, kleine geulen in de grond, helpen om de precieze ligging van kabels en leidingen in kaart te brengen. Zo kan de aannemer veilig werken en wordt schade voorkomen.

Beperkte hinder voor bewoners
De overlast van de werkzaamheden blijft meestal beperkt. Tijdens het graven kunnen straten minder goed bereikbaar zijn of worden tijdelijk afgezet. Na afloop worden de sleuven dichtgemaakt en de straat hersteld.

Omwonenden worden via brieven, de BouwApp en gemeentelijke communicatiekanalen geïnformeerd. Als er direct gevolgen zijn voor een woning of straat, ontvangen bewoners persoonlijk bericht met details over de werkzaamheden.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.