Ontdek

Gehandicaptenparkeerplaatsen op kenteken aangewezen in Oss

10 juni om 10:26

De gemeente Oss heeft gehandicaptenparkeerplaatsen op kenteken aangewezen in de Sint Sebastiaanstraat en de Leerlooierstraat. Ook is een algemene gehandicaptenparkeerplaats in de Verdistraat opgeheven.

Gevonden voor jou

Het besluit is genomen omdat bewoners met een gehandicaptenparkeerkaart hebben aangegeven dat ze moeilijk in de buurt van hun woning kunnen parkeren. Uit een inventarisatie bleek dat er te weinig vrije parkeerplaatsen beschikbaar zijn.

De nieuwe parkeerplaatsen worden voorzien van borden die specifiek een kenteken aangeven. Hiermee kunnen bewoners met een gehandicaptenparkeerkaart dichtbij hun woning parkeren. Het besluit treedt in werking op de dag na afkondiging en is gepubliceerd in het Gemeenteblad.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.