Straten versieren? Houd rekening met hulpdiensten
Buurtbewoners die hun straat willen versieren voor het WK voetbal moeten zorgen dat voertuigen, zoals hulpdiensten en afvalinzameling, vrij kunnen passeren.
Bij het ophangen van vlaggenlijnen en andere versieringen is het belangrijk dat deze op minimaal 4,25 meter hoogte worden bevestigd. Dit voorkomt hinder voor voertuigen die door de straat moeten rijden.
De maatregel is bedoeld om de doorgang voor hulpdiensten en afvalinzamelingswagens te garanderen. Zonder voldoende hoogte kunnen deze voertuigen vast komen te zitten, wat voor problemen kan zorgen.
De gemeente Altena benadrukt het belang van deze regels en vraagt buurtbewoners om hier rekening mee te houden. Dit is niet alleen veiliger, maar zorgt ook voor een betere samenwerking in de wijk.
Het WK voetbal wordt door velen gezien als een feestelijke periode. Door de straatversieringen op de juiste manier te plaatsen, kunnen bewoners genieten van de festiviteiten zonder problemen.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer