Ontdek

Wandelgroepen Altena trekken wekelijks 110 deelnemers

donderdag om 10:43

Begin mei zijn in Almkerk, Dussen, Nieuwendijk, Sleeuwijk, Wijk en Aalburg en Woudrichem de wandelgroepen van de Nationale Wandeluitdaging Altena gestart. Wekelijks doen 110 inwoners mee, die samen door hun eigen buurt wandelen. Het initiatief is bedoeld om mensen in beweging te krijgen en sociale contacten te stimuleren.

Gevonden voor jou

De wandelgroepen maken deel uit van een landelijk programma van de Bas van de Goor Foundation. Deelnemers merken al snel positieve veranderingen, zoals een fitter gevoel, meer energie en nieuwe ontmoetingen. Het programma is toegankelijk voor iedereen, ook voor mensen die weinig ervaring hebben met wandelen.

Festival bij Paleis Soestdijk
Deelnemers trainen voor een speciaal evenement op zaterdag 19 september. Dan vindt bij Paleis Soestdijk het Festival van de Bas van de Goor Foundation plaats. Wandelgroepen uit heel Nederland komen daar samen voor een feestelijke dag vol activiteiten en wandelingen.

Aanmelden voor de wandelgroepen in Altena is nog steeds mogelijk. Deelname is gratis en open voor iedereen die mee wil doen. Meer informatie over de groepen en het aanmelden is te vinden op www.actiefinaltena.nl.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.