Ontdek

Inloopavond ontwerp rotonde Kromme Nol-Heesbeenseweg

donderdag om 10:43

Op woensdag 17 juni 2026 kunnen inwoners in Wijk en Aalburg het definitieve ontwerp bekijken voor nieuwe kruispunten aan de N267. De bijeenkomst vindt plaats in Bubeclu en duurt van half zeven tot negen uur.

Gevonden voor jou

De provincie Noord-Brabant en de gemeenten Altena en Heusden werken samen aan een verbeterplan voor drie kruispunten aan de N267. Het gaat om de rotonde bij de N283 en Polstraat, het kruispunt bij Kromme Nol en Parallelweg, en de T-splitsing bij de Heesbeenseweg.

Afgelopen maanden is het ontwerp verder uitgewerkt. Bewoners en andere betrokkenen hebben tijdens een bijeenkomst in het najaar van 2025 en in gesprekken hun wensen en aandachtspunten gedeeld. Deze input is, waar mogelijk, meegenomen in het definitieve ontwerp.

Inloopavond op 17 juni
Belangstellenden zijn op woensdag 17 juni welkom in Bubeclu, aan de Nijverheidstraat 2 in Wijk en Aalburg. Tijdens deze inloopavond is het ontwerp te bekijken en kunnen vragen worden gesteld. Bezoekers kunnen tussen 18.30 uur en 21.00 uur binnenlopen.

Meer informatie over het project is te vinden op www.brabant.nl/N267.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.