Ontdek

Nieuwe laadpaal en parkeervak voor elektrische auto’s in Eindhoven

vrijdag om 10:08

Het gemeentebestuur van Eindhoven heeft besloten een parkeervak op de Ulenpas, bij de kruising met Dekemastate, in te richten als parkeerplaats voor het opladen van elektrische voertuigen.

Gevonden voor jou

De maatregel is genomen om een gehandicaptenparkeerplaats met laadvoorziening mogelijk te maken. De huidige houder van de gehandicaptenparkeerplaats heeft aangegeven elektrisch te gaan rijden, maar binnen honderd meter van zijn woonadres was geen geschikte laadpaal beschikbaar. Daarom wordt op de genoemde locatie een nieuwe laadpaal geplaatst.

Het aangewezen parkeervak zal exclusief beschikbaar zijn voor het opladen van elektrische voertuigen. Dit besluit is genomen op basis van gemeentelijk beleid dat inwoners ondersteunt bij de overstap naar emissievrij rijden. Het verkeersbord dat deze verandering aangeeft, wordt geplaatst volgens de regels van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens.

Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.