Ontdek

Duizenden liters azijnzuur gevonden in zeecontainer op bedrijventerrein

Gisteren om 18:19 • Aangepast vandaag om 13:06

In een zeecontainer op een bedrijventerrein in Valkenswaard zijn vrijdagmiddag 16 pallets met azijnzuur gevonden. Het gaat om 9600 liter. De hulpdiensten onderzoeken waar het azijnzuur vandaan komt en waar het voor gebruikt zou moeten worden.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door

De zeecontainer met de pallets azijnzuur erin stonden op een bedrijventerrein aan de Vest. De gemeente, BOA, brandweer en politie kwamen daarop naar die plek.

In eerste instantie leek er sprake te zijn van ammoniak maar dit bleek niet het geval. Vrijdagavond zei een agent., in de veronderstelling dat het om ammoniak zou gaan, dat deze hoeveelheid in deze omstandigheden 'niet conform de norm is'. Of dit betekent dat het illegaal is, werd niet duidelijk.

Een auto vlakbij de container werd vrijdagavond doorzocht door de politie. Een gespecialiseerd bedrijf kwam naar de plek toe om het azijnzuur op te ruimen.

In de container stonden 16 pallets met ammoniak (foto: Rico Vogels / SQ Vision).
In de container stonden 16 pallets met ammoniak (foto: Rico Vogels / SQ Vision).

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.