Budel-Schoot maakt zich op voor jaarlijkse kermis
De kermis in Budel-Schoot wordt dit jaar gehouden van zaterdag 11 tot en met dinsdag 14 juli. Wethouder Wouter Boelens opent het evenement zaterdagavond om zeven uur op het Vogelsplein.
De jaarlijkse kermis biedt een breed scala aan attracties voor jong en oud. Van ritjes in de autoscooters, draaimolen en rupsbaan tot het spelen van het enveloppenspel en de klassieke fotoschietsalon, er is voor ieder wat wils. Ook de gebakkraam en suikerwerken zoals suikerspinnen zijn van de partij.
Het kermisprogramma wordt georganiseerd door Jong Nederland, in samenwerking met lokale ondernemers, scholen en kermisexploitanten. Dit zorgt voor een gevarieerd aanbod en een gezellige sfeer. Iedereen is welkom om een kijkje te nemen op het Vogelsplein.
Wegafsluitingen rondom Vogelsplein
Alle attracties worden opgesteld op het grasveld van het Vogelsplein, waardoor het terrein afgesloten is voor regulier verkeer. Alleen bestemmingsverkeer mag het gebied betreden. De opbouw van de kermis begint woensdag 8 juli.
De kermis belooft een feestelijke vierdaagse te worden, waar de hele gemeenschap van Budel-Schoot en omgeving van kan genieten.
Dit artikel is automatisch samengesteld. We leggen je heel graag uit waarom we dit doen. Lees meer