Advertentie
Militairen leggen speciale brug aan over de Maas in Cuijk voor Vierdaagse
Vandaag om 09:23 • Aangepast
vandaag om 11:50
Om kwart voor zeven vrijdagochtend werd er door militairen nog volop gewerkt aan de pontonbrug. Deze brug wordt speciaal voor de Nijmeegse Vierdaagse geplaatst om de wandelaars bij Cuijk de Maas over te laten steken.
Dit jaar wordt er gebruik gemaakt van een nieuwe pontonbrug voor de wandelaars. De oude brug komt uit de jaren tachtig en was aan vervanging toe. De nieuwe pontonbrug kan meer gewicht aan.
De militairen van Regiment Genietroepen gingen vrijdagochtend vroeg uit de veren. Al om zes uur werden ze op de Maas verwacht om de pontonbrug te sluiten. Dit terwijl veel militairen nog tot in de late uurtjes feestten in Cuijk. Maar, zo zegt een van hen in de live-uitzending van Omroep Brabant, "het is hierna vakantie, dus dat is prima. Er zullen straks vast nog wat biertjes in gaan."
Afgelopen weekend oefende het Regiment Genietroepen al met het nieuwe materiaal. Dat liet de organisatie van de Vierdaagsefeesten Cuijk zien in een Facebook-bericht:
Alles over de Brabantse doortocht van de Vierdaagse volg je in ons liveblog.
Hier vind je alle verhalen over de Nijmeegse Vierdaagse.
Advertentie
Advertentie
