Ontdek

Veteranen Search Team zoekt vandaag verder naar Toon (78)

Vandaag om 09:50 • Aangepast vandaag om 14:48

De zoektocht naar de 78-jarige Toon uit Oosterhout, die sinds zondagmiddag wordt vermist, gaat verder. Het Veteranen Search Team heeft zondag tot diep in de nacht gezocht en gaat daarmee deze maandag door. Ondertussen groeien de zorgen bij de politie en de familie van Toon, die dementie heeft.

Profielfoto van Evie Hendriks
Geschreven door

Met een groep van zestig mensen is zondagnacht tot kwart over vijf gezocht. Het Veteranen Search Team ondersteunt hierbij de politie. Met een groep van 40 mensen wordt er maandag verder gezocht naar Toon in de buurt van Waspik. "Maar we houden een brede blik", laat een politiewoordvoerder maandagmiddag weten.

Volgens de woordvoerder is er maandagochtend nog een zichtmelding binnengekomen vanuit Drunen, maar het is niet duidelijk of het daadwerkelijk om Toon gaat.

Grote zorgen
Hij vertrok zondagmiddag rond half vier vanuit zijn huis en is sindsdien spoorloos. De 78-jarige is afhankelijk van medicatie en is slecht ter been. Toon heeft dementie. De familie en de politie maken zich grote zorgen om zijn welzijn, meldden zij maandagochtend.

Toon is grijs en kalend, draagt mogelijk een donkerblauwe joggingbroek en een wit shirt of geruite blouse.

De politie vraagt iedereen die hem heeft gezien of weet waar hij is om 0900-8844 te bellen.

Lees ook

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.