Ontdek

'Sloopactie' bij recreatiepark in Bakel

16 mei 2010 om 14:35

In recreatiepark De Kanthoeve in Bakel worden maandag illegale bebouwingen gesloopt. Dit gebeurt op last van de gemeente Gemert-Bakel. Het gaat om onder meer carports en tuinhuisjes, waarvoor geen vergunning was verstrekt.

Geschreven door

De eigenaren kregen eerder dit jaar de opdracht een eind te maken aan de illegale bouwsels. In maart maakte de gemeente al korte metten met het huisvesten van buitenlandse werknemers in De Kanthoeve.

Aan de actie werken de politie en de Belastingdienst mee. 'Alle activiteiten dragen bij aan de herontwikkeling van De Kanthoeve,' zo laat de gemeente weten.

Bij de sloopwerkzaamheden worden ook afdaken en aanbouwen aan woningen opgeruimd. De eigenaren hebben drie maanden de tijd gehad dit zelf te doen. In eerste instantie ging het om illegale bouwsels op 32 percelen. De meeste eigenaren hebben die zelf al afgebroken.

De rust zal voorlopig niet terugkeren op De Kanthoeve. Een kleine zestig eigenaren is inmiddels aangeschreven of wordt in juni verzocht maatregelen te nemen. De actie van de gemeente valt onder het convenant Vrijplaatsen. Hierin werkt Gemert-Bakel samen met politie, Belastingdienst, Openbaar Ministerie en het SRE, het Samenwerkingsverband Regio Eindhoven. En ondertussen gaan de controles op het park gewoon door.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.