Advertentie
Gevaarlijke stoffen in huis Eindhoven
2 juni 2010 om 13:58
nl
Voor de tweede keer dit jaar zijn in hetzelfde huis in Eindhoven gevaarlijke stoffen gevonden, die er illegaal waren opgeslagen. De eigenaar heeft de voorraad op last van de gemeente opgeruimd.
Het ging om licht ontvlambare zuren en giftige, vluchtige stoffen. Ook lagen er niet gereinigde verpakkingen waarin die stoffen zaten.
Het huis, waarin ook een bedrijf is gevestigd, staat in de Achtse Barrier. Toen hier eerder dit jaar gevaarlijke stoffen in beslag werden genomen, kreeg de eigenaar een waarschuwing. De gemeente Eindhoven blijft hem in de gaten houden.
De maatregelen die donderdag genomen zijn, waren nodig omdat er volgens de gemeente sprake was van een onveilige situatie. De eigenaar moest de stoffen binnen enkele uren opruimen en afvoeren naar een erkend bedrijf.
Advertentie
Advertentie