Ontdek

'PSV heeft tekort van 10 miljoen'

15 juni 2010 om 10:23

PSV heeft over het afgelopen seizoen een verlies geleden van ruim tien miljoen euro. Dat meldt het Eindhovens Dagblad. Als PSV geen spelers verkoopt voor 30 juni, de sluitingsdatum van het kalenderjaar, belandt de club voor het eerst in vier jaar weer in de rode cijfers.

Geschreven door

De financiële tegenvaller is vooral te wijten aan het mislopen van de Champions League. PSV speelde vorig seizoen voor het eerst sinds twaalf jaar niet in het lucratieve Europese toernooi. Ook komend seizoen is dat het geval.

Daarnaast heeft PSV last van teruglopende mediagelden en ze verkoopt minder spelers. Zo is nog altijd niet duidelijk of aanvoerder Ibrahim Afellay bij de club blijft. Zijn overgang naar Hamburger SV zou definitief van de baan zijn.



App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.