Ontdek

Justitie: zeven schoten gelost bij schietpartij Kappeijnestraat

29 juni 2010 om 16:13 • Aangepast 5 oktober 2025 om 18:42

Drie agenten die in juli 2009 een man uit Oss doodschoten, hebben in totaal zeven schoten gelost. Dit meldt justitie in Den Bosch woensdag.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Justitie maakte maandag al bekend dat de drie agenten niet worden vervolgd. Zij verkeerden toen ze de schoten losten in direct levensgevaar. Omdat er onduidelijkheid was ontstaan over het aantal schoten dat zou zijn gelost, meldt justitie nu dat het om zeven schoten gaat.

De 40-jarige man uit Oss werd in zijn ouderlijk huis aan de Kappeijnestraat neergeschoten. Hij had zijn ouders met een mes bedreigd. Toen hij ook de drie agenten bedreigde, schoten zij in eerste instantie zes keer keer op hem. Later schoot een van de agenten nog een keer op de man, nadat hij met een mes op hem afkwam.

Lees ook: Neergeschoten man Oss overleden

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.