Balkenende bezoekt West-Brabant tijdens Tour
Premier Jan Peter Balkenende bezoekt zondag West-Brabant als de Tour de France door Putte en Hoogerheide komt. Dat meldt de gemeente Woensdrecht vrijdag.
Verkeer rond Putte en Hoogerheide moet komend weekeinde rekening houden met verkeershinder. De eerste etappe van Rotterdam naar Brussel trekt via de Reimerswaalweg, de Scheldeweg, de Putseweg en de Antwerpsestraat door West-Brabant. Deze wegen en de op- en afritten Hoogerheide van de snelweg A4 zijn zondag afgesloten van tien tot zes uur. Verder gaan de lokale wegen op slot en zijn er stopverboden en wegsleepregelingen van kracht. Het verkeer wordt omgeleid.
De gemeente Woensdrecht verwacht zondag zo'n 40.000 toeschouwers. Publiek uit de omgeving wordt geadviseerd met de fiets te komen. Toeschouwers van buiten de regio die met de auto komen, kunnen tot 's morgens tien uur een plekje zoeken langs de route. Zaterdag worden in Hoogerheide en Putte toertochten gehouden. Ook dan moet het verkeer rekening houden met afsluitingen.
