Ontdek

Schellekens vijfde in landenwedstrijd

14 juli 2010 om 21:13

Imke Schellekens uit Hooge Mierde is donderdag vijfde geworden op de eerste dag van de landenwedstrijd dressuur in Aken. Ze reed op haar paard Hunter Douglas Sunrise een percentage van 73,739.

Geschreven door

Haar ploeggenoten Edward Gal en Adelinde Cornelissen werden respectievelijk eerste en tweede. Het Nederlandse team gaat daarmee aan kop in de landenwedstrijd.

Schellekens reed met Hunter Douglas Sunrise voor Nederland als eerste de ring binnen. Volgens bondscoach Sjef Janssen deed de combinatie exact wat er van hen werd verwacht. "Ze reden een hele goede proef zonder fouten en dat noem ik de perfecte teamtest. Misschien had er hier en daar iets meer expressie getoond mogen worden, maar zoals ze reden maakten ze me blij", aldus Janssen.

Schellekens zelf had een dubbel gevoel na haar proef. "Thuis is Hunter beter als nu in de wedstrijdring en dat is onprettig. Ze liep routineus rond, maar in de Grand Prix Special en in de Kür moet er echt in de piaffe en in de passage een schepje bovenop. De stap en de pirouettes waren echter top", aldus Schellekens.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.