Vrouw gepakt na diefstal begraafplaats

10 augustus 2010 om 20:51
nl
Bezoekers van de begraafplaats aan de Tuinzigtlaan in Breda hebben dinsdag een 54-jarige vrouw uit Dordrecht aangehouden voor diefstal. Volgens de politie heeft deze zaak niets te maken met de diefstallen die eerder deze week aan het licht kwamen.
Geschreven door

De vrouw werd rond halfacht 's avonds betrapt op het stelen van bloemen van een graf. Tegen de politie vertelde ze dat ze de bloemen mooi vond en dat ze deze mee wilde nemen naar huis. Tegen de vrouw wordt proces-verbaal opgemaakt.
Kindergrafjes
Deze week ontstond onrust op de begraafplaats toen bleek dat er spullen verdwenen waren van kindergrafjes. Nabestaanden en de beheerder van de begraafplaats gaven toen aan een vrouw ervan te verdenken de spullen te stelen. Dat zou dus een andere vrouw zijn dan die dinsdag is aangehouden.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.