Personeel MSD meldt misstanden

11 augustus 2010 om 15:51
nl
Tientallen medewerkers hebben bij de ondernemingsraad van MSD in Oss gereageerd op het verzoek misstanden te melden over de gang van zaken bij het bedrijf.
Geschreven door

Het gaat dan om stappen die binnen het bedrijf worden genomen, vooruitlopend op het besluit om 2175 banen te schrappen. Zolang de reorganisatie binnen MSD niet definitief is, mogen er volgens Iris van Dinther van de ondernemingsraad geen onomkeerbare besluiten worden genomen. Volgens hem blijkt uit de reacties van de medewerkers dat dit wel gebeurt.

Op de inhoud van de reacties wil Van Dinther niet verder ingaan. Dit met het oog op de zaak die de ondernemingsraad samen met de raad van commissarissen heeft aangespannen bij de ondernemingskamer in Amsterdam.

Van Dinther hoopt dat de ondernemingskamer het voorgenomen besluit van MSD zal terugdraaien. De zaak dient op 2 september in Amsterdam.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!