Advertentie
Automobilist rijdt nieuwe lantaarnpaal om
15 augustus 2010 om 17:10
De bestuurder van een auto is zondagavond op de N270 ter hoogte van Nuenen tegen een lantaarnpaal gereden. De lantaarnpaal was net geplaatst, vooruitlopend op het werk dat in september aan de N270 tussen Helmond en Eindhoven wordt uitgevoerd.
De lampen van deze lantaarnpaal en van andere net geplaatste lantaarnpalen waren nog niet aangezet. Dat gebeurt pas begin september, als de werkzaamheden beginnen. Binnenkort controleert de aannemer of het circuit tussen de reeks lantaarnapalen nog werkt. De verlichting moet er voor zorgen dat er tijdens de werkzaamheden geen ongelukken gebeuren.
De automobilist raakte gewond en is overgebracht naar het ziekenhuis. De oorzaak van het ongeluk, dat rond halftwaalf gebeurde, is nog niet bekend.
Advertentie
Advertentie