Man stuit op gewelddadige inbrekers
Een 30-jarige Roosendaler is maandagochtend gewond geraakt toen hij een stel inbrekers tegen het lijf liep.
De Roosendaler ging rond kwart voor elf het huis van een familielid aan de Marconistraat binnen. In de woonkamer zag hij een onbekende man staan. Die sloeg hem meteen twee keer met de vuist in het gezicht.
De indringers waren met z'n tweeën. De andere man maakte steekbewegingen met een mes. Het slachtoffer weerde zich af en hield daar een snijwond aan over. De inbrekers gingen er met geld via de achterdeur vandoor.
Daders
Het zou gaan om een blanke en een Noord-Afrikaanse man. De blanke man is ongeveer 1,70 meter lang en tussen de 30 en 40 jaar oud. Hij heeft donkerblond krullend haar, korte stoppels en een platte en brede boksersneus. Hij droeg een wit trainingsjack met gekleurde blokjes, waarschijnlijk van het merk Australian.
De Noord-Afrikaanse man is ongeveer twee meter lang en tussen de 25 en 30 jaar oud. Hij heeft zwart glad haar. Hij had een lange driekwart zwarte jas aan en droeg daaronder een zwart T-shirt met ronde hals. De politie is op zoek naar deze mannen.