Ontdek

Verkrachter Huijbergen mogelijk alsnog in hoger beroep

31 augustus 2010 om 19:32

De 24-jarige man uit Ossendrecht die dinsdag is veroordeeld voor de verkrachting van een 13-jarig meisje uit Huijbergen overweegt alsnog in hoger beroep te gaan. Dat zei zijn advocaat Barry van de Luitgaarden woensdag.

Geschreven door

De man zag in eerste instantie af van hoger beroep omdat hij niet wil dat het slachtoffer opnieuw de rechtszaak moet doormaken. Omdat de uitspraak dinsdag te vroeg op internet werd gepubliceerd, wil de man mogelijk alsnog in hoger beroep gaan tegen zijn uitspraak.

Hij werd dinsdag veroordeeld tot 5 jaar cel en tbs. Hij zou in december vorig jaar het 13-jarige meisje op weg naar haar school in Bergen op Zoom ontvoerd en verkracht hebben. Hij bekende in februari schuld, nadat zijn DNA op het lichaam van het meisje was gevonden. Hij erkende dat hij het meisje bij hem thuis heeft verkracht.

Lees ook: Uitspraak geruchtmakende verkrachtingszaak uitgelekt


 

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.