Man beschoten bij overval Rijkevoort
De man die maandagochtend in zijn huis in Rijkevoort werd neergeschoten, is buiten levensgevaar. Hij raakte gewond tijdens een overval op zijn woning, rond halfvijf aan de Sint Anthonisweg. Zijn vrouw en vier kinderen kwamen met de schrik vrij.
De overval is volgens de politie door meerdere gemaskerde mannen gepleegd. Ze overvielen de bewoners in hun slaap en waren vermoedelijk op zoek naar geld. De politie wil of kan niet vertellen om hoeveel daders het gaat en of er iets buit is gemaakt. Ook heeft de politie nog geen idee hoe de mannen zijn gevlucht.
Het 43-jarige slachtoffer is met schotwonden opgenomen in een ziekenhuis. Het is niet bekend hoe vaak hij is geraakt en of er gericht op hem is geschoten. Zijn mede-gezinsleden zijn door familie opgevangen. Slachtofferhulp heeft ook zijn diensten aangeboden. De technische recherche is in en om het huis op zoek naar sporen die mogelijk kunnen bijdragen aan het oplossen van dit misdrijf. Bij het huis in Rijkevoort is een autosloperij gevestigd.
