Ontdek

Tilburg steunt maatschappelijke projecten Willem II

30 september 2010 om 15:26 • Aangepast 5 oktober 2025 om 08:55

Willem II krijgt tot 2014 in totaal 1,2 miljoen euro van de gemeente Tilburg voor maatschappelijke activiteiten en projecten. Dat stellen B en W voor.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het bedrag wordt verdeeld over vijf seizoenen en geleidelijk afgebouwd. Het is de bedoeling dat Willem II samenwerking zoekt met maatschappelijke partners. Op die manier moet de club ook na 2014 door kan gaan met de activiteiten. De gemeenteraad moet het voorstel nog wel goedkeuren.

Er worden afspraken gemaakt over hoe de maatschappelijke taken georganiseerd gaan worden. Mocht Willem II de afspraken niet goed uitvoeren, dan wordt de subsidie niet verstrekt. Met het voorstel hoopt het college dat de financiële problemen bij de club voor het huidige seizoen voorbij zijn.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.