Advertentie
Guus Meeuwis wint Edison
3 oktober 2010 om 01:51
nl
Guus Meeuwis heeft zondag een Edison gewonnen. De Tilburgse zanger ontving de belangrijkste Nederlandse muziekprijs in aanwezigheid van prinses Máxima in de categorie 'Beste mannelijke artiest'.
Het is de vijftigste keer dat de Edison Pop-prijzen zijn toegekend. Ter ere van dit jubileum was prinses Máxima aanwezig bij de uitreiking van de muziekprijzen in het World Trade Center in Rotterdam.
Rowwen Hèze
Ook Marc-Marie Huijbregts uit Tilburg en Tijs Verwest, beter bekend als DJ Tiësto, uit Breda waren genomineerd, maar zij grepen naast de prijzen. In totaal werden er zondagavond negen Edisons verdeeld.
Andere winnaars zijn Nynke Laverman, Herman Finkers, Caro Emerald, Tim Knol, Kane en Kyteman Hip Hop Orchestra. Eerder werd al bekend dat Rowwen Hèze de Edison Pop Oeuvreprijs kreeg. De Limburgse band kreeg de prijs uit handen van Guus Meeuwis uitgereikt.
Vol trots poseert Guus Meeuwis met prinses Máxima en zijn Edison. (Foto: ANP)
Advertentie
Advertentie