PSV weer koploper na winst op Willem II
PSV is weer de koploper van de competitie. In Tilburg werd zondagmiddag Willem II met 2-4 verslagen, wat genoeg was om de koppositie van Ajax over te nemen.
Al vroeg in het duel opende Dzsudzsak de score. Hij bracht PSV na drie minuten aan de leiding. Landgren bracht de ploegen in evenwicht met een goal in de tiende minuut. PSV nam vervolgens weer de leiding door een doelpunt van Lens (16e minuut). Door een eigen doelpunt van Bouma kwam Willem II wederom op gelijke hoogte (32e minuut).
In de 44e minuut bracht Afellay PSV voor de derde maal op voorsprong. Reis vergrootte het onderling verschil in de 52e minuut.
Het duel werd geleid door scheidsrechter Van Sichem. Hij gaf een gele kaart aan Vossebelt, Van der Heijden, Landgren, Swinkels (Willem II) en Hutchinson (PSV).
Door de nederlaag blijft Willem II de hekkensluiter in de eredivisie met slechts een punt uit negen duels.
Voor de wedstrijd begint, krijgt oud-doelman van Willem II Maikel Aerts zijn afscheidsronde. (Foto: Martijn de Bie)
Jonathan Reis schiet door de Willem II muur. (Foto: Martijn de Bie)
Afellay scoort de 3-2. (Foto: Martijn de Bie)
Kopduel voor het doel van PSV. (Foto: Martijn de Bie)