Ontdek

TU/e geschoffeerd door "Maastricht"

27 oktober 2010 om 18:07

De Technische Universiteit Eindhoven voelt zich geschoffeerd door de Universiteit Maastricht (UM). Dat blijkt uit een artikel in Cursor, het informatieblad van de TU/e.

Geschreven door

Maastricht kondigde donderdag de oprichting van een Science College aan. De UM gaat meer technische opleidingen verzorgen. Dat is in strijd met de afspraken die in Nederland gemaakt zijn om technische opleidingen te bundelen. De UM heeft ook geen vergunning voor zo'n Science College.

Volgens een woordvoerder van de TU/e doen ze het nu toch, maar dan onder een andere naam. De woordvoerder zegt in het artikel dat dit leidt tot versnippering van geld en studenten. Dat zou uiteindelijk slecht zijn voor de positie van Nederland als technologieland.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.