Ontdek

Tilburg wil meebetalen aan verhuizing Fontys

8 november 2010 om 18:11 • Aangepast 5 oktober 2025 om 04:28

De gemeenteraad van Tilburg wil twintig miljoen euro meebetalen aan de verhuizing van Fontys Hogescholen naar het centrum van de stad. Fontys wil alleen naar het centrum verhuizen als dat kan voor de prijs van een plek buiten het centrum.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het gaat dan om de prijs van de bouwgrond en parkeerplaatsen. De gemeenteraad heeft aangegeven daar over te willen nadenken. Fontys betaalt tien miljoen voor de verhuizing, de overige 20 miljoen zijn voor rekening van de gemeente Tilburg.

Fontys moet een trekker worden in de Spoorzone, een te ontwikkelen gebied achter het centraal station. Met het besluit van de raad is de verhuizing nog niet rond. De plannen moeten nog verder worden uitgewerkt en Fontys wil zeker weten dat het bestaande gebouwen in de stad voor een goede prijs kan verkopen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.