Nieuw oorlogsmuseum rekent op giften

12 november 2010 om 14:44
De initiatiefnemers van het nog te bouwen oorlogsmuseum WO2 in Nijmegen, waaronder het Verzetsmuseum in Overloon, rekenen op bijdragen van veel overheden en nationale en internationale fondsen.
Geschreven door

Dat maakten zij vrijdag in Nijmegen bekend tijdens de presentatie van de plannen voor het museum. De totale kosten bedragen 30 miljoen euro.

Het Nationaal Oorlogs- en Verzetsmuseum in Overloon heeft het plan samen met het Airborne Museum Hartenstein in Oosterbeek en het Nationaal Bevrijdingsmuseum 1944-1945 in Groesbeek opgesteld.

Museum WO2 moet een "allesomvattend museum van nationale allure over de Tweede Wereldoorlog worden". Het instituut moet verrijzen in Nijmegen, op de noordoever van de Waal.
Overhandiging van het bidbook aan burgemeester Thom de Graaf van Nijmegen (foto: Alice van der Plas)




App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.