NAC stunt door bizarre slotfase tegen Twente

13 november 2010 om 23:52
nl
NAC Breda heeft zaterdagavond verrassend gewonnen van FC Twente. In eigen huis werd het 2-1 door een bizarre slotfase.
Geschreven door

FC Twente leek aanvankelijk een makkelijk avondje te krijgen in Breda. Het was de betere ploeg en door een goed lopende aanval kon Bryan Ruiz er halverwege de eerste helft 0-1 van maken.

Na rust kreeg NAC langzaam meer grip op de wedstrijd, maar dat kwam om de Tukkers dat lieten gebeuren. Twente gokte op de counter, waardoor het duel dood leek te bloeden. Met de invalbeurt van Ali Boussaboun kwam daar verandering in. Nadat Tim Gilissen al de lat had geraakt voor NAC, schoot de spits uit een moeilijke hoek de 1-1 binnen, tien minuten voor tijd.

Twente jaagde daarna op de winnende goal, maar toen jongeling Leugers de bal verkeerd terugspeelde op doelman Michailov was het voor Matthew Amoah een koud kunstje de winnende treffer aan te tekenen in de negentigste minuut. In de slotseconde kreeg Twente-verdediger Douglas nog een levensgrote kans, maar hij kopte naast.

Door de nederlaag van Twente is PSV de nieuwe koploper van de Eredivisie.



App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!