Advertentie
Overvaller amusementscentrum nog niet gepakt
17 november 2010 om 18:34 • Aangepast
5 oktober 2025 om 03:19
De man die woensdagochtend een amusementscentrum in Zevenbergen overviel is nog op vrije voeten. De politie zocht met man en macht naar de man. Er werd zelfs een helikopter ingezet.
Rond half elf kwam de overvaller de vestiging van Pierre de Jonge aan de Kerkstraat binnen. Hij bedreigde een personeelslid met een vuurwapen. Na de overval ging hij er op een scooter vandoor.
Twee collega's van het slachtoffer zette de achtervolging in. In de wijk Torenveld raakten ze de overvaller kwijt. De politie heeft die wijk op verschillende plekken tevergeefs afgezet. Rond half twee werd de zoekactie gestaakt.
Het is in West Brabant in korte tijd de vierde overval op amusementscentra van Pierre de Jonge. Vorige maand sloegen overvallers ook al toe in Zevenbergen. Afgelopen week gebeurde twee keer hetzelfde in Dongen.
Volgens de politie zou de dader in het zwart gekleed gaan. Opvallend is dat hij witte sokken zou dragen.
Advertentie
Advertentie
