Advertentie
Rutte wil medewerkers MSD helpen
22 november 2010 om 22:56 • Aangepast
24 september 2025 om 11:59
Premier Rutte wil ontslagen personeel van MSD in Oss helpen als hij dat kan. Dat zei hij maandagavond bij een bijeenkomst van de VVD-afdeling in Oss.
Over het massaontslag bij MSD, het voormalige Organon, zei hij dat hij zich sterk wil maken waar hij dat kan. "Ik beloof niet dat ik banen ga redden. Wel beloof ik dat ik help als dat kan, bijvoorbeeld bij een overname of een doorstart. Ik zal doen wat ik kan doen".
Rutte stak de VVD'ers een hart onder de riem voor de gemeentelijke verkiezingen die woensdag in Oss en Lith worden gehouden. De twee gemeenten gaan per 1 januari volgend jaar fuseren. Rutte riep op om deze keer te proberen de SP te verslaan, de partij die het in Oss altijd erg hoog scoort bij de verkiezingen.
Advertentie
Advertentie
