NAC in Breda ook te sterk voor FC Utrecht
Het beslissende doelpunt kwam op naam van de Utrechtse verdediger Alje Schut, die al voor de vierde keer dit seizoen zijn eigen doelman verraste. Eerder waren Feyenoord, Steaua Boekarest en Heracles Almelo hem dankbaar.
Schut kon aan de 2-1, elf minuten na de pauze, overigens weinig doen. Hij kreeg de bal na een kopstoot van Matthew Amoah tegen het achterhoofd, waardoor Michel Vorm kansloos was.
Bij rust was de stand nog gelijk. Na een vroege goal van Silberbauer zette NAC-speler Csaba Feher de gelijkmaker achter zijn naam. In de slotfase van de wedstrijd was het Kees Luijckx die het duel in het slot gooide met een rake kopbal: 3-1.
NAC dankt de verder versterkte positie in de middenmoot hoofdzakelijk door de prestaties op eigen veld. Alleen AZ (1-1) en Roda JC (1-2) kwamen goed weg uit Breda.Op vreemde bodem wist NAC pas één punt te behalen. Acht keer in tien thuisduels was NAC de winnende partij, ook tegen PSV en FC Twente.