Advertentie
Café-eigenaar Valkenswaard dreigt met schadeclaim
17 december 2010 om 12:10
De kans is groot dat de gemeente Valkenswaard een 'zeer aanzienlijke' schadeclaim krijgt. De claim wordt zo goed als zeker ingediend door de eigenaar van café Boulevard aan de Markt. Dat zegt zijn advocaat.
De gemeente sloot Boulevard op 30 november, maar volgens de rechtbank in Den Bosch was dit besluit onrechtmatig. Het gemeentebestuur meende dat er drank werd geschonken aan minderjarigen. Ook was niet op tijd een nieuwe horecavergunning aangevraagd.
Volgens de rechter heeft de gemeente de overtredingen onvoldoende aangetoond. Bovendien had ze de uitbater van de kroeg eerst moeten aanschrijven.
De horeca-ondernemer was naar de rechter gestapt, omdat hij bang was voor extra inkomstenderving in deze tijd van het jaar.
Advertentie
Advertentie