Ontdek

Automobilisten betrapt met slok te veel op

18 december 2010 om 12:35

Bij alcoholcontroles vrijdagavond in Best, Sint Oedenrode, Schijndel, Gilze en Rijen en Dongen zijn in totaal dertien mensen gepakt met een glaasje te veel op. De controle in Best was vooral gericht op jonge bestuurders en Polen.

Geschreven door

In Best moesten 275 mensen blazen, waarvan er vier te veel gedronken hadden. Onder de gecontroleerden waren een kleine vijftig waren Polen. Van hen had niemand te veel gedronken.

In Sint Oedenrode en Schijndel werden 367 blaastesten afgenomen. Ook daar bleken vier bestuurders te diep in het glaasje gekeken te hebben. Een 23-jarige automobilist uit Schijndel bleek daarnaast te rijden zonder rijbewijs. Bij een controle in Gilze en Rijen en in Dongen werden in totaal vijf mensen gepakt die teveel alcohol op hadden.

Recentelijk startte de politie een nieuwe campagne om alchohol uit het verkeer te bannen: 100% Bob, 0% op.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.