Ontdek

Miljoenenorder brandweerwagenbouwer Waalwijk

3 januari 2011 om 17:51 • Aangepast 4 oktober 2025 om 21:48

Kenbri Fire Fighting in Waalwijk heeft een miljoenenorder binnengehaald. Het bedrijf gaat dertig brandweerwagens maken voor 29 lokale vliegvelden in Indonesië.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De zogenoemde crashtenders hebben een totale orderwaarde van 22,5 miljoen euro. Kenbri levert ook de bepakking van de blusvoertuigen en gaat de brandweermannen opleiden en trainen.

De eerste crashtender moet in het tweede kwartaal van dit jaar in Waalwijk van de band rollen. Om dit voor elkaar te krijgen wordt het aantal monteurs uitgebreid. Speciaal voor het onderhoud van de crashtenders wordt een vestiging in Indonesië opgezet.

De order is tot stand gekomen door steun van de Nederlandse ambassade en het ministerie van Buitenlandse Zaken. Kenbri is gespecialiseerd in brandweermaterialen en voertuigen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.