Ontdek

Loginov langer bij Trappers

11 januari 2011 om 22:52 • Aangepast 4 oktober 2025 om 21:05

IJshockeyclub Destil Trappers heeft het contract van Alexei Loginov verlengd. De Rus stond oorspronkelijk tot het einde van dit seizoen op de loonlijst in Tilburg, maar blijft nu tot en met het seizoen 2012-2013.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Loginov kwam twee jaar geleden naar Tilburg, waar zijn talent al snel werd opgemerkt. Aan het begin van dit seizoen werd hij overgeheveld naar het eerste team van de Trappers.

De net 18-jarige verdediger kwam dit jaar tot 35 wedstrijden, waarin hij drie keer scoorde en acht assists gaf.

Coach Theo van Gerwen is zeer content met een langer verblijf van Loginov in zijn selectie. "Alex is nu al, ondanks zijn jeugdige leeftijd, een goeie ijshockeyer. Gelet op zijn gedrevenheid en zijn spelinzicht verwacht ik dat hij alleen nog maar beter gaat worden."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.