Advertentie
Vijftig euro kwijt: 380 euro boete
15 januari 2011 om 21:36 • Aangepast
17 september 2025 om 11:46
De vriendin van een 28-jarige man uit Waalwijk zal niet snel meer een raampje van de auto open doen. Dat heeft het tweetal vrijdagmiddag namelijk 380 euro gekost.
De man reed op de A59 ter hoogte van Vlijmen toen zijn vriendin een raam van de auto opende. Hierdoor vloog er vijftig euro uit het raam.
De Waalwijker liet het hier niet bij zitten. Hij zette zijn auto stil op de vluchtstrook en startte een levensgevaarlijke zoektocht op de snelweg. Het goede nieuws was dat zijn actie slaagde, want hij vond de vijftig euro terug.
Het slechte nieuws is dat de politie er getuige van was en voor het gevaarlijke optreden een boete van 280 euro uitdeelde. Ook kreeg de bestuurder een boete van honderd euro omdat de auto niet APK gekeurd was.
Advertentie
Advertentie
