Ontdek

Van Paassen pakt wereldbeker veldrijden

23 januari 2011 om 15:12 • Aangepast 24 september 2025 om 19:35

Sanne van Paassen heeft zondag voor het eerst in haar carrière de eindzege in de wereldbeker veldrijden gegrepen. De renster uit Vlierden eindigde in de afsluitende veldrit in Hoogerheide als vierde. Een top-5 klassering was voldoende.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De overwinning in de GP Adrie van der Poel ging naar de Amerikaanse Katherine Compton, die Hanka Kupfernagel uit Duitsland en wereldkampioene Marianne Vos uit Meeuwen naar de tweede en derde plek verwees.

Compton bewees op het zware parcours prima in vorm te zijn voor het WK veldrijden, dat volgende week zondag in Sankt Wendel wordt gehouden. Vos verdedigt daar haar regenboogtrui.

Omroep Brabant zond de vrouwenwedstrijd live uit op televisie en internet en ook onze fotograaf was erbij. Ook het WK is volgende week live op Omroep Brabant te volgen.

Bij de mannen eindigde Gerben de Knegt uit Goirle als elfde.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.