Explosief ontploft bij school Boxtel
Volgens buurtbewoners zou er bij de leerlingeningang aan de achterzijde van het gebouw mogelijk een zogenaamde spijkerbom ontploft zijn. Het Jacobs-Roelandslyceum is een school voor gymnasium, atheneum en havo waar dagelijks 1300 leerlingen lessen volgen.
Alarm
"Agenten die in de buurt waren hoorden een ontploffing," vertelt politiewoordvoerder Anja Visser, "Bij de school aangekomen zagen zij dat het alarm was afgegaan en ontdekten de schade aan de achteringang."
Het gehele terrein van de school is afgezet met rood-witte linten. De technische recherche is zondagmorgen een groot onderzoek begonnen op het binnenterrein van de school. Tot laat in de middag is de technische recherche bezig geweest met sporenonderzoek in en om de school. De politie is op zoek naar getuigen.