Ontdek
VIDEO

Derde verdachte in taximoord opgepakt

21 februari 2011 om 16:55 • Aangepast 4 oktober 2025 om 16:26

De politie heeft maandagmorgen een derde arrestatie verricht in de Tilburgse taximoord. In Utrecht is een 42-jarige man uit Polen opgepakt. Eerder werden al twee 24-jarige Polen gearresteerd.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De drie worden ervan verdacht te maken te hebben met de dood van de 37-jarige Tilburgse taxichauffeur Radji Anand. Zijn lichaam werd begin oktober gevonden in zijn taxi op de Duinlaan in Kaatsheuvel. Al gauw werd duidelijk dat hij drie Poolse mannen had vervoerd en dat zij mogelijk iets te maken hadden met zijn gewelddadige dood.
Medeplichtig
De eerder aangehouden 24-jarige mannen zitten vast. Ze hebben hun betrokkenheid bekend. De 42-jarige verdachte is op het bureau in de cel gezet. De politie sluit meerdere aanhoudingen niet uit.
Dood
Radji Anand werd in oktober 2010 gevonden in zijn wagen aan de Duinlaan in Kaatsheuvel. Al meteen was duidelijk dat hij drie Poolse mannen had vervoerd en dat zij mogelijk iets te maken hadden met zijn gewelddadige dood.
Taxiwereld
De dood van Radji Anand leidde tot onrust in de taxiwereld en tot een debat over de veiligheid van de chauffeurs. Diverse Tilburgse chauffeurs legden een tijdje het werk neer. Anand werd op straat in Tilburg herdacht door zijn collega's. De herdenking en uitvaart werden massaal bezocht.






App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.