Ontdek
VIDEO

Politieonderzoek naar zoon burgemeester Helmond

17 maart 2011 om 12:00 • Aangepast 4 oktober 2025 om 13:56

De politie heeft onderzocht of de zoon van de Helmondse burgemeester Fons Jacobs mogelijk banden heeft gehad met de drugswereld. Dit na aanhoudende geruchten hierover.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Burgemeester Jacobs werd meerdere keren bedreigd en permanent bewaakt nadat hij had besloten coffeeshop Carpe Diem in Helmond tijdelijk te sluiten. Omdat de geruchten rond de zoon van Jacobs aanhielden en het onderzoek naar de bedreiging van de burgemeester hierdoor werd belemmerd, is de politie vervolgens een onderzoek begonnen. Jacobs' zoon kon uiteindelijk van niets worden beschuldigd.

De Helmondse burgemeester kreeg eind november vorig jaar al bescherming na doodsbedreigingen en moest zelfs enige tijd met zijn vrouw onderduiken in het buitenland. Ook in januari werd zijn woning permanent door de politie bewaakt.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.