Ontdek
VIDEO

Vijf risicobedrijven Moerdijk in de fout

19 maart 2011 om 12:03 • Aangepast 4 oktober 2025 om 13:39

Bij vijf Moerdijkse bedrijven die met grote hoeveelheden zeer giftige of brandbare stoffen werken, zijn overtredingen geconstateerd. Dat staat zaterdagmorgen in BN/DeStem.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Na de brand bij Chemie-Pack waren er veel vragen over de veiligheid bij andere risicobedrijven. De gemeente heeft daarom eind januari inspecties uitgevoerd bij tien bedrijven. In totaal werden er zeventien overtredingen gevonden.

Grootste overtreder is DBM Blending. Daar zijn acht overtredingen geconstateerd. Het chemisch productiebedrijf schond onder andere regels voor de gescheiden opslag van gevaarlijke stoffen.

Vrijdag werd al duidelijjk dat er in heel Nederland 71 bedrijven zijn die niet aan alle voorschriften voldoen. De namen van de bedrijven werden niet bekend gemaakt.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.