Advertentie
Voormalig profwielrenner Theo Eltink als reisleider bij de Tour
30 maart 2011 om 00:58
nl
Voormalig profwielrenner Theo Eltink reist komende zomer als reisleider af naar Frankrijk. De wielrenner uit Westelbeers stopte in 2009 met fietsen maar hij wil graag toch betrokken zijn bij de wielersport.
Eltink is ondertussen gestart met een deeltijdopleiding tot fysiotherapeut. Daarnaast heeft hij besloten dat hij nog altijd graag met fietsen bezig wil zijn. Eltink: "Al zit ik dan niet meer als prof op de fiets, met fietsen bezig zijn, vind ik nog altijd het leukst. Daarom is dit project een leuke uitdaging."
Forza Wielerreizen
Hij gaat met Forza Wielerreizen mee als reisleider. Tijdens de etappe op de Alpe d'Huez, van 21 tot 24 juli, gaat hij met het gezelschap mee op reis en geeft hij Nederlandse toeristen een kijkje in de keuken van de wielersport.
Skil en Rabo
De wielercarrière van Eltink kwam in 2009 ten einde. Hij reed lange tijd voor de Rabobank en later voor Skil Shimano.
Advertentie
Advertentie