Advertentie
Bewoners Kanthoeve in Bakel moeten aan de slag
31 maart 2011 om 13:26 • Aangepast
4 oktober 2025 om 11:59
De eigenaren van acht woningen op recreatiepark De Kanthoeve in Bakel moeten schuurtjes en andere bijgebouwen afbreken. Ze waren er illegaal neergezet.
Burgemeester en wethouders van de gemeente Gemert-Bakel hebben dit besloten. De bewoners moeten binnen zes weken de overtredingen ongedaan hebben gemaakt.
De gemeente Gemert-Bakel is al jaren bezig met het aanpakken van illegale bouwsels op De Kanthoeve aan het Nuijeneind.
B en W had vorig jaar meer mensen van dit recreatiepark aangeschreven om een eind te maken aan de illegale situaties. Van een hen is het bezwaarschrift geheel en van een ander gedeeltelijk gegrond verklaard. Ze hebben allemaal hun zegje mogen doen op een hoorzitting, die door de gemeentelijke commissie bezwaarschriften was georganiseerd.
Advertentie
Advertentie
